klub FČAS

Klub FČAS je volnočasové centrum pro širokou veřejnost, provozované neziskovou organizací Spolek FČAS.

Každý měsíc je pro Vás připravena spousta programů s nabídkou různých aktivit pro všechny věkové kategorie.

Programy jsou zajišťovány našimi dobrovolníky, například dětská herna pro setkávání rodičů s dětmi, senior klub nebo stolní tenis.

Také nabízíme různé semináře a workshopy se zajímavými tématy zajišťované kvalifikovanými odborníky. U nás se mohou setkat osoby se stejnými zájmy a podpořit tak své zkušenosti a zážitky v různých oblastech lidského života.

V programu klubu najdete pravidelné sportovní aktivity pro dospělé i děti. Jedná se o cvičení jógy, tanec a stolní tenis a příležitostné sportovní a fyzioterapeutické workshopy. Nabízíme lidem aktivní prožitek ve svém volném čase a zůstat fit.

Vítáme všechny návštěvníky i / a hlavně aktivně zapojené osoby při organizaci. Nabízíme seberealizaci a podporujeme nápady a podněty, které vedou k rozšíření nabídky programů. Jestli máte motivaci dělat něco pro okolí i sebe, rádi Vás zapojíme do našeho týmu.