O nás

Jsme rádi, že jste zavítali na naše internetové stránky! Zde se dozvíte vše potřebné o spolku FČAS, který vznikl za účelem vytvořit podmínky a zázemí pro setkávání občanů, pro rodinu, děti, rodiče i prarodiče a připravit pro ně vhodný program s celoroční náplní.

Dne 25.3.2015 frymburské zastupitelstvo schválilo návrh na využití části prostor staré mateřské školky a tato nezisková organizace bude založena, aby v těchto prostorech vytvořila volnočasové centrum. Celou prezentaci zastupitelstvu si můžete prohlédnout ZDE.

Každý z Vás se může stát členem spolku aby mohl přispět svými nápady a podněty do provozu a každý z Vás se může účastnit programů centra/klubu i bez toho aby byl členem spolku. Rozhodnutí, jakým způsobem využívat centrum/klub je jen na Vás.

Doufáme, že Vás program spolku a provoz klubu FČAS zaujme a poskytne zajímavou programovou náplň, která se bude líbit právě Vám.

Těšíme se na Vaši návštěvu,

spolek FČAS